D.U.K

Ar tiesa, kad tie patys kvepalai skirtingai kvepia ant skirtingų žmonių kūno?
Taip, tiesa. Kiekvienas žmogus turi savo specifinį kvapą. Ant kiekvienos skirtingos odos tie patys kvepalai kvepės šiek tiek kitaip.

 

Ar kvepalai gali pagerinti nuotaiką?
Taip, tinkamai parinkti kvepalai turi įtakos mūsų savijautai. Todėl kai yra šilta rekomenduojama rinktis gaivius, šaltus kvapus. Šaltomis dienomis ir esant blogam orui reikėtų rinktis šiltus ir jaukius kvepalus, primenančius saulėtas dienas ir gėlių aromatus.

 

Kas yra tualetinis vanduo(EDT), kvapusis vanduo(EDP)?
Aromatai pagal koncentraciją skirstomi į kvepalus, parfumuotą vandenį, tualetinį vandenį ir odekoloną.
Kvepalai (parfum) –  yra stipriausio kvapo ir sudaryti iš 15-30% kvepalų koncentrato.Kvepalų kvapas priklausomai nuo odos tipo išlieka ilgiausiai, paprastai iki 8 valandų.
Kvapusis vanduo (eau de parfum – edp) – sudarytas iš 8-15% kvepalų koncentrato. Kvapas išlieka 4-5 valandas.
Tualetinis vanduo (eau de toilette – edt) – sudarytas iš 4-8% kvepalų koncentrato. Jis yra švelnesnio aromato ir tinkamas naudoti kasdien. Kvapas išlieka 2-4 valandas.

 

Ar kvepalai turi erotinį, potraukį žadinantį poveikį?
Nuo senų senovės kvepalai buvo laikomi magiškais meilės lašais, kurių poveikis neretai buvo siejamas su afrodiziakais. Jų dėka kitam žmogui galime kitokiu būdu atskleisti savo charakterį ir temperamentą. Tinkamai parinktų kvepalų dėka galime atkreipti į save pro šalį einančio žmogaus dėmesį.

 

Kiek kainuoja pristatymas?
Pristatymas registruotu pirmenybiniu paštu – 2.00€.
Pristatymas LPEXPRESS paštomatu – 3€.
Perkant už 36 ir daugiau – pristatymas paštu nemokamas.